Redőny.com főoldal

Állást keresõknek

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK

A közeljövõben a következõ területeken tervezzük új munkatárs felvételét:

  • Helyszíni szerelõ
  • Villanyszerelõ - helyszíni szerelõ motorizált árnyékolókhoz

Pályázatot benyújtani az alábbi jelentezési ûrlap kitöltésével vagy e-mailen (allas@jozsa.hu) lehetséges. Az ûrlapon jelentkezõket tároljuk adatbázisunkban is és a késõbbiekben értesítjük, amennyben új munkahelyet létesítünk az adott területen. Ennek megfelelõen javasoljuk az ûrlap használatát, melyben bizonyos információk megadása a könnyebb adatfeldolgozás érdekében kötelezõ.

JELENTKEZÉSI ÛRLAP

Kérjük, a *-gal jelölt mezõket minden esetben töltse ki.

Pozíció*

Személyes adatok

Családi név*:
Keresztnév*:
Születési dátum*:
Állampolgárság*:
Családi állapot*:

Elérhetõségek

E-mail cím*:
Telefon*:
Megye:
Város*:
Utca, házszám*:

Tanulmányok

Iskola neve*:
Végzettség foka*:
Szak megnevezése*:
Befejezés éve*:

Iskola neve:
Végzettség foka:
Szak megnevezése:
Befejezés éve:

Munkahelyen szerzett szakmai tapasztalat

Kérjük, csak a betöltendõ pozició szempontjából releváns, legfontosabb munkahelyeket jelölje meg.

Cég neve:
Idõtartam: Mettõl:  Meddig:
Pozíció és feladatok leírása:

Cég neve:

Munkaügyi információk

Nettó fizetési igény forintban*:
Mennyi idõn belül tud munkába állni?*:

Egyéb információk

Fénykép:
Önéletrajz-csatolási lehetõség:
Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?:*
Rendelkezik saját gépjármûvel?:*
Honnan ismeri cégünket?:
Egyéb: (lehetséges fizetési konstrukciók, heti 40 órás munkavégzéstõl eltérõ igény esetén ennek ismertetése, referenciaszemélyek megadása stb.):

A jelentkezési ûrlap sikeres beérkezésérõl automatikus üzenet érkezik az Ön által megadott e-mail címre. Személyes visszajelzést a jelentkezõk nagy számára való tekintettel kizárólag konkrét munkakör betöltésére irányuló jelentkezés pozitív elbírálás esetén tudunk adni.

Ebbe a mezõbe kérjük, NE ÍRJON semmit. Ha bármit ír bele, a teljes megkeresése törlésre kerül, nem kapunk semmilyen értesítést üzenetérõl.

Mûanyagredõny akár 3 év garanciával
Józsa Deluxe mûanyagredõny családra, kézi- és motoros mûködtetés esetén egyaránt, 3 év teljes körû garanciát vállalunk.
Gurtnibehúzó szerkezet ajándékba
Cégünk minden külsõ tokos redõnyhöz a gurtnibehúzó automatát ajándékba adja.
Bemutatóterem
16 db életszerû környezetben kiállí­tott redõny mintadarabbal felszerelt bemutatótermünkben, heti 51 órában várjuk Önöket.
Motorizálható mûanyagredõny
Mûanyagredõny már fehér színû, speciális, elcsúszásgátlós redõnypalásttal is rendelhetõ, melynek elõnye, hogy alumínium tok alkalmazásával redõnymotorizációs lehetõséget is biztosí­t.
Újdonság: alapszí­nek bõvülése
A 22 választható alumíniumredõnyléc- szí­nhez a redõnytok, a vezetõsí­n és a záróléc már 5 alapáras színben rendelhetõ.