Redőny.com főoldal

Állást keresõknek

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATOK

A közeljövõben a következõ területeken tervezzük új munkatárs felvételét:

  • Helyszíni szerelõ
  • Villanyszerelõ - helyszíni szerelõ motorizált árnyékolókhoz

Pályázatot benyújtani az alábbi jelentezési ûrlap kitöltésével vagy e-mailen (allas@jozsa.hu) lehetséges. Az ûrlapon jelentkezõket tároljuk adatbázisunkban is és a késõbbiekben értesítjük, amennyben új munkahelyet létesítünk az adott területen. Ennek megfelelõen javasoljuk az ûrlap használatát, melyben bizonyos információk megadása a könnyebb adatfeldolgozás érdekében kötelezõ.

JELENTKEZÉSI ÛRLAP

Kérjük, a *-gal jelölt mezõket minden esetben töltse ki.

Pozíció*

Személyes adatok

Családi név*:
Keresztnév*:
Születési dátum*:
Állampolgárság*:
Családi állapot*:

Elérhetõségek

E-mail cím*:
Telefon*:
Megye:
Város*:
Utca, házszám*:

Tanulmányok

Iskola neve*:
Végzettség foka*:
Szak megnevezése*:
Befejezés éve*:

Iskola neve:
Végzettség foka:
Szak megnevezése:
Befejezés éve:

Munkahelyen szerzett szakmai tapasztalat

Kérjük, csak a betöltendõ pozició szempontjából releváns, legfontosabb munkahelyeket jelölje meg.

Cég neve:
Idõtartam: Mettõl:  Meddig:
Pozíció és feladatok leírása:

Cég neve:

Munkaügyi információk

Nettó fizetési igény forintban*:
Mennyi idõn belül tud munkába állni?*:

Egyéb információk

Fénykép:
Önéletrajz-csatolási lehetõség:
Rendelkezik B kategóriás jogosítvánnyal?:*
Rendelkezik saját gépjármûvel?:*
Honnan ismeri cégünket?:
Egyéb: (lehetséges fizetési konstrukciók, heti 40 órás munkavégzéstõl eltérõ igény esetén ennek ismertetése, referenciaszemélyek megadása stb.):

A jelentkezési ûrlap sikeres beérkezésérõl automatikus üzenet érkezik az Ön által megadott e-mail címre. Személyes visszajelzést a jelentkezõk nagy számára való tekintettel kizárólag konkrét munkakör betöltésére irányuló jelentkezés pozitív elbírálás esetén tudunk adni.

Ebbe a mezõbe kérjük, NE ÍRJON semmit. Ha bármit ír bele, a teljes megkeresése törlésre kerül, nem kapunk semmilyen értesítést üzenetérõl.

Motorizálható mûanyagredõny
Mûanyagredõny már fehér színû, speciális, elcsúszásgátlós redõnypalásttal is rendelhetõ, melynek elõnye, hogy alumínium tok alkalmazásával redõnymotorizációs lehetõséget is biztosí­t.
Bemutatóterem
16 db életszerû környezetben kiállí­tott redõny mintadarabbal felszerelt bemutatótermünkben, heti 51 órában várjuk Önöket.
Mûanyagredõny akár 3 év garanciával
Józsa Deluxe mûanyagredõny családra, kézi- és motoros mûködtetés esetén egyaránt, 3 év teljes körû garanciát vállalunk.
Újdonság: alapszí­nek bõvülése
A 22 választható alumíniumredõnyléc- szí­nhez a redõnytok, a vezetõsí­n és a záróléc már 5 alapáras színben rendelhetõ.
Gurtnibehúzó szerkezet ajándékba
Cégünk minden külsõ tokos redõnyhöz a gurtnibehúzó automatát ajándékba adja.